KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15889132
nr 1588 9132
Oidentifierad konstnär. Signerad C Chambers, Seine. Olja på pannå, 35x53 cm, yttermått inklusive ram: 52x7
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 18 december 2023
kl 20:45:52
2.200 kr